BrakingZone

Przewodnik po świecie Formuły 1:

BrakingZone

 

O mnie

Moja historia
zaczyna się tutaj:Nazywam się Maciej Repelowski.me.png

 

Jestem studentem drugiego roku na Politechnice Wrocławskiej. Od sezonu 2004 śledzę wyścigi Formuły 1, cały świat kręcący się wokół tej serii.

 

Formuła 1 ciekawi mnie nie tylko jako świetne widowisko sportowe, ale przede wszystkim jako techniczny szczyt naszych możliwości, swoisty poligon doświadczalny najnowszych technologii. Systematycznie sięgam do fachowych książek i czasopism, tak aby z roku na rok poznawać, coraz więcej tajników ścigania się.

 

Moim skromnym sukcesem było wygranie w 2012 roku, w wieku 17 lat  „Grand Prix Predictor” organizowanego przez firmę Castrol. Jako zapalonego kibica, interesuję mnie nie tylko to co dzieje się w niedzielne popołudnie, ale każda chwila przed, jak i po wyścigu.

W październiku 2015 r. dołączyłem do studeckiego zespołu 'PWR Racing Team', stworzonego przez studentów Politechniki Wrocławskiej. Wspólnie uczestniczymy w zawodach 'Formuły Student', na torach wyścigowych całego świata.


Postanowiłem, od sezonu 2015 dzielić się swoją wiedzą jak i spostrzeżeniami na blogu, który z dumą państwu prezentuję. Witam na stronie „Braking Zone”. Liczę na długą i owocną współpracę z Państwem.

 

Sezon 2017 to nowe wyzwanie dla F1, oraz nowe wyzwanie dla Braking Zone! Redakcja powiększyła się o nowe osoby, które swoją wiedzą i zapałem będą dzielić się z fanami Formuły 1. Przywitajcie Piotrka, Kube i Michała! Spodziewajcie się efektów ich prac w najbliższym czasie!


Udostępnij ten artykuł: Facebook Google Tweet This
Polub: